Tanie spanie w Krakowie

Kraków to jedno z moich ulubionych miast i to nie tylko ze względu na panującą tu atmosferę, ale również dlatego, że znalezienie taniego noclegu nie jest tutaj żadnym problemem. Miejscem, w którym zawsze się zatrzymuję jest hotel krakowespress. To chyba jedyny hotel w Krakowie, w którym ceny nie przyprawiają o ból głowy, a jakość usług jest naprawdę świetna. Wierzcie mi, bo przerobiłam już wszystko – od tanich hosteli, przez pensjonaty i kwatery prywatne, aż po naprawdę drogie hotele. Jak dla mnie jedynie w tym miejscu można liczyć na spokojny nocleg i smaczne jedzenie. Nigdy więcej nie dam się namówić na jakieś tanie, podejrzane lokale, w których jest brudno albo przez całą noc nie można spać przez dochodzące z sąsiednich kwater hałasy.

Z racji tego, iż jestem raczej śpiochem, to odpowiedni nocleg jest dla mnie podstawą. W tym hotelu można się spokojnie wyspać i to w naprawdę wygodnym łóżku. Nie wyobrażam sobie zwiedzania miasta po nieprzespanej nocy, nie wspominając już nawet o prowadzeniu jakichkolwiek rozmów biznesowych, czy udziale w konferencji. Świetną sprawą jest też to, że w hotelu dostępny jest bezprzewodowy internet – dla mnie to bardzo ważne. W lecie nieoceniona jest klimatyzacja, którą można samodzielnie ustawić.

Cena pobytu jest uzależniona od tego, jaki pokój wybierzemy i na jak długo przyjeżdżamy. Generalnie jak na taki standard to naprawdę nie jest drogo, a w cenie otrzymujemy śniadania w formie bufetu. Fajną sprawą jest możliwość rezerwacji online. Jest to bardzo łatwe – obsługa strony jest intuicyjna, więc nawet laik sobie poradzi. Szczerze polecam nocleg w tym właśnie miejscu, zwłaszcza rodzinom z dziećmi – są tu specjalne pokoje łączone, więc można mieć pociechy na oku, a jednocześnie zachować odrobinę intymności, zamykając drzwi.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s