Wrocław

Podczas swoich postów opisywałem wam wiele podróży po różnych krajach. Byłą Grecja z Hiszpanią i Andaluzją, były najpiękniejsze polskie miasta, takie jak Kraków, Wieliczka. Ale nie było do tej pory, żadnego miasta z okolic Dolnego Śląska. Dlatego dziś chciałabym nadrobić tę zaległość, i opisać wam moim zdaniem, najpiękniejsze polskie miasto Dolnego Śląska , jakim moim zdaniem jest Wrocław.

Wrocław to przepiękne miasto , z pięknymi zakątkami i barwnymi postaciami. Piękne miejsca to przede wszystkim Rynek z Ratuszem. Sam Ratusz to Piwnica Świdnicka, i zabytkowy Spiż, gdzie w pierwszym możecie zjeść naprawdę wykwintne dania, a w drugim napić się niesamowitego browara. To naprawdę działa. Kolejne niesamowite miejsca to Wieża Ciśnień, moim zdaniem rewelacyjna konstrukcja, i takich już nie uświadczycie. Poza Wieżą Ciśnień, jest jeszcze Hala Ludowa z reprezentacyjną Iglicą.

To największy w Polsce ogród zoologiczny, z utworzonym niedawno oceanarium. Wrocław to także nietuzinkowe postacie. Hrabia Dzieduszycki, profesor Miodek. Naprawdę jest to niesamowite miasto, z ponad trzystoma mostami i kładkami. Tak jak wam pisałam wcześniej, będąc we Wrocławiu, koniecznie musicie zobaczyć przede wszystkim Rynek z Ratuszem. Sam Ratusz to Piwnica Świdnicka, i zabytkowy Spiż, gdzie w pierwszym możecie zjeść naprawdę wykwintne dania, a w drugim napić się niesamowitego piwa. Kolejne niesamowite miejsca to Wieża Ciśnień, moim zdaniem rewelacyjna konstrukcja, i takich już nie uświadczycie. Poza Wieżą Ciśnień, jest jeszcze Hala Ludowa z reprezentacyjną Iglicą. To największy w Polsce ogród zoologiczny , z utworzonym niedawno widowiskowym blokiem dla dzieci. Zobacz Wrocław, bo naprawdę warto.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s